Pult centrální ochrany – PCO – Hunters

monitoring_obiektow

Pult centrální ochrany – PCO

Pult centrální ochrany je systém monitorující prostory určené ke sledování a ochraně 24 hodin denně – NONSTOP. Váš objekt je pomocí namontované sady elektronicky monitorován, napojen na systém PCO HUNTERS a při narušení je následně chráněn výjezdovou jednotkou.

OCHRANA MAJETKU 24 HODIN DENNĚ

Systém monitoruje prostory určené ke sledování 24 hodin denně s výstupem do lokálního záznamu, nebo na PCO (pult centrální ochrany). Při lokálním uložení záznamů jsou potřebná data vyhodnocena v následujícím období našimi pracovníky nebo pracovníky klienta. Na PCO jsou přenášeny základní parametry k vyhodnocení narušení objektu či prostoru. Dispečer PCO vyšle zásahovou jednotku k vyhodnocení stupně poplachu a zajištění potřebných činností k zamezení ztrát na majetku a zdraví. V případě potřeby jednotka přivolá složky záchranného systému a policie.

Napojení na PCO je vhodné pro jakékoli objekty:

PCO pro komerční objekty PCO pro komerční objekty (kanceláře, kancelářské budovy, výrobní haly, sklady)

PCO pro soukromé objekty PCO pro soukromé objekty (byty, rodinné domy, chaty, rekreační bydlení)

Jelikož jsme si vědomi rozdílnou náročností při ostraze komerčních objektů proti ochraně objektů soukromých, je samozřejmostí, že nabízíme zvýhodněné ceny pro napojení soukromých objektů na PCO HUNTERS.